Професор кафедри економіки підприємства Мазур Наталія Анатоліївна представила університет на міжнародному рівні

З 18 по 21 квітня цього року професор кафедри економіки підприємства д.е.н., проф. Мазур Наталія Анатоліївна представила університет на міжнародному рівні під час проходження наукового стажування для освітян у м.Варшава (Республіка Польща) на базі Духовної Академії Університету С.Вишинського за підтримки Фундації ADD.

Метою даного стажування є підвищення кваліфікації освітян та поглиблення співпраці в академічній та науковій галузі між Україною і Польщею.

Програма передбачала цікаві та змістовні зустрічі у Представництві Європейської комісії в Польщі (разом з інформаційним відділом Європейського парламенту), гуманітарно-медичному факультеті у Варшаві Європейського гуманітарно-технічного університету (м.Радом), приймаючій Духовній Академії С.Вишинського. Участь у презентації стипендіальних і грантових програм, а також порядку подання заяв на фінансування навчання і проведення наукових досліджень у польських ВНЗ дає можливість передачі знань як здобувачам вищої освіти, так і колегам економічного факультету університету.