Тренінг у готельному комплексі "7 Днів".

18 квітня 2018 р. магістранти спеціальності Підприємництво, торгівля та біржова діяльність відвідали тренінг у готельному комплексі “7 Днів”. У рамках вивчення дисципліни “Рекламна діяльність” тренінг проводив керівник маркетингового відділу готельного комплексу Годний Віктор, який є випускником економічного факультету спеціальності Економіка підприємства. Студенти брали активну участь в обговоренні актуальних питань організації рекламної діяльності готельного комплексу та м. Кам’янця-Подільського. Учасники зустрічі намітили напрями майбутньої співпраці в організації промо-акцій, участі в розробці елементів рекламних кампаній підприємства та набутті професійних компетенцій майбутніми економістами.

Автор: Буторіна Верніка Борисівна