Семінар-практикум для студентів економічного факультету

22 листопада 2017 р. у конференц-залі Кам’янець-Подільської міської ради за ініціативою економічного факультету було проведено семінар-практикум для студентів на тему «Організація власної справи в Україні».

Ціллю заходу є формування у студентів практичних навичок щодо реєстрації бізнесу як у формі фізичної особи- підприємця так і за організаційною формою юридичної особи, ознайомлення із особливостями державної політики регулювання підприємницької діяльності, вивчення напрямків та видів надання послуг через відповідний Центр міської ради.
«Регуляторна політика в Україні» – таку тему презентувала завідувач кафедри економіки підприємства, доктор економічних наук, професор Ящишина І.В. Стан та перспективи е-державних послуг, Концепцію розвитку е-урядування в Україні висвітлила у своєму виступі доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, доктор наук з державного управління Матвейчук Л.О. У семінарі прийняли участь начальник управління надання адміністративних послуг Остофійчук І.В. та головний спеціаліст відділу реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Пілявська А. Фахівці Центру надання адміністративних послуг розповіли молоді про процедуру надання адміністративних послуг, провели змістовну екскурсію по Центру, ознайомили присутніх із правовою базою їх роботи. Також студенти отримали відповіді на питання : як зареєструватись підприємцем? внести зміни? закрити власну справу? Ці та інші питання були обговоренні у диспуті.
На думку студентів, такі семінари, що присвячені вирішенню практичних аспектів майбутньої підприємницької діяльності і проходять не у стінах навчального закладу, а в інституціях інфраструктури бізнесу та влади допомагають формувати фахові компетенції та закріпити набуті під час навчання теоретичні знання.