День працівника реклами!!!

23 жовтня традиційно світова спільнота відзначає День працівника реклами. На економічному факультеті ця дата була відзначена проведенням відповідних заходів. Зокрема, 23 жовтня у рамках практичного заняття з дисципліни «Рекламна діяльність» студенти спеціальності Підприємництво, торгівля та біржова діяльність презентували логотипи і слогани підприємств.
Креативний погляд та інноваційний підхід майбутніх фахівців підтвердили зацікавленість рекламною діяльністю.

24 жовтня к.е.н., старшим викладачем Буторіною В.Б. була організована творча зустріч студентів економічного факультету з провідним фахівцем сфери реклами та маркетингу м. Кам’янця-Подільського – Юлією Божко (випускницею Університету). Пані Юлія акцентувала увагу на важливості реклами для розвитку сучасного бізнесу, вказала на практичні та правові аспекти рекламної діяльності, а також розповіла про сучасні технології створення якісного рекламного продукту. Більша частина зустрічі проходила у форматі невимушеної бесіди та дискусії.