19 жовтня на базі економічного факультету Університету кафедрою економіки підприємства було проведено Всеукраїнський економічний форум «Актуальні проблеми економіки в сучасних умовах». У науковому заході взяли участь як студенти Університету, так і гості з інших навчальних закладів (загалом до 40 чоловік).

Зокрема, свої наукові доповіді представили учасники – студенти Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості Національного університету харчових технологій, Гусятинського коледжу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Полюя, Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся декан економічного факультету, к.е.н., доцент В.В. Ткачук, який акцентував увагу на значній цінності проведення такого роду наукових зібрань для розвитку студентської науки та обміну досвідом між юними науковцями. Плідну роботу форуму було організовано за двома секціями, в рамках яких учасники мали можливість познайомити науковий загал із результатами проведених досліджень. Модераторами у першій секції виступили завідувач кафедри економіки підприємства, д.е.н., професор І.В. Ящишина та к.е.н., доцент кафедри О.К. Кушнір. Роботу другої секції безпосередньо курували д.е.н., професор Н.А. Мазур, к.е.н., доцент І.В. Семенець та к.е.н., старший викладач В.Б. Буторіна.

Тематика наукових розвідок охоплювала як теоретичні, так і практичні аспекти розвитку сучасної економіки, що стосувалися проблематики маркетингу й логістики, стратегічного розвитку підприємництва, ролі фінансів в економіці, формування людського капіталу, становлення системи управління на підприємстві, розвитку сфери гостинності тощо.

Організатори відмітили учасників та доповідачів грамотами та подяками, адресованими науково-педагогічним працівникам навчальних закладів, представлених на форумі. У рамках роботи форуму було проведено кава-брейк, а для гостей з інших регіонів – організовано екскурсію Старим містом.