19 жовтня на базі економічного факультету Університету кафедрою економіки підприємства було проведено Всеукраїнський економічний форум «Актуальні проблеми економіки в сучасних умовах». У науковому заході взяли участь як студенти Університету, так і гості з інших навчальних закладів (загалом до 40 чоловік).

(більше…)

Posted in Без категорії.

День працівника реклами!!!

23 жовтня традиційно світова спільнота відзначає День працівника реклами. На економічному факультеті ця дата була відзначена проведенням відповідних заходів. Зокрема, 23 жовтня у рамках практичного заняття з дисципліни «Рекламна діяльність» студенти спеціальності Підприємництво, торгівля та біржова діяльність презентували логотипи і слогани підприємств.
(більше…)

Posted in Без категорії.