Екскурсія на «Український кристал»!!!

Організація та проведення екскурсій на господарюючих підприємствах та установах для студентів спеціальності «Економіка підприємства» є обов’язковою частиною навчального процесу, що розширює знання, формує економічний світогляд у майбутніх фахівців та сприяє посиленій інтеграції науки й виробництва.

З огляду на це, 6 вересня викладачі кафедри економіки підприємства та студенти першого й третього курсів, а також магістри другого року навчання спеціальності «Економіка підприємства» побували на оглядовій екскурсії на одному із найпотужніших підприємств міста – «Український кристал», яке є лідером у сфері виробництва кондитерських і хлібобулочних виробів.

Студенти отримали нагоду побачити особливості організації виробничих процесів, поспілкуватися зі працівниками підприємства, а також дегустувати смачну продукцію.

У цілому екскурсія справила гарне враження на учасників. Студенти першого курсу мали можливість побачити виробничий процес з середини, а їхні старші колеги – ще й застосувати набуті теоретичні знання на практиці.