Міжнародна науково-практична конференція «Україна, Болгарія, ЄС: економічні та соціальні тенденції розвитку»

11-12 вересня 2017 року д.е.н., професор кафедри економіки підприємства Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Наталія Мазур прийняла участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Україна, Болгарія, ЄС: економічні та соціальні тенденції розвитку» в місті Бургас (Болгарія). Головним співорганізатором з України виступив економічний факультет Національного університету біоресурсів і природокористування, зі сторони Болгарії – Університет «Проф. Д-р Асен Златаров», всього було представлено виступи від учасників 13 українських ВНЗ.

Учасники конференції працювали за наступними напрямками:

1) управління національною економікою та економікою підприємств;

2) економіка природокористування та актуальні проблеми охорони навколишнього середовища;

3) фінанси, банківська справа та страхування;

4) бухгалтерський облік, аналіз та аудит: національні особливості та світові тренди;

5) інновації юридичних, педагогічних та гуманітарних наук в контексті євроінтеграції.