Екскурсія до Музею грошей!!!

15 вересня завідувачем кафедри економіки підприємства Іриною Володимирівною Ящишиною та старшим викладачем Веронікою Борисівною Буторіною було організовано екскурсію до Музею грошей для студентів першого курсу спеціальностей «Економіка підприємства», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та «Менеджмент».

Студентів ознайомили з історією монетної справи, дали уявлення про загальну еволюцію грошових відносин. Майбутні фахівці мали змогу детально оглянути експозиції монет Бережальского скарбу, Римської імперії та країн Північного Причорномор’я; литовських та польських солідів, півгрошей, півтораків, шестаків, трояків, талерів; монет та асигнацій Російської імперії; гривень Української Народної Республіки, 1919 тощо.

Отримані знання студенти зможуть використати при вивченні фундаментальних економічних дисциплін, таких як «Політекономія», «Мікроекономіка», «Макроекономіка».