В нашому місці було проведено тренінг «Сталий місцевий розвиток в контексті досягнення Україною цілей сталого розвитку».

На Хмельниччині впродовж 2008-2017 років реалізовувався проект Європейського союзу та Програма розвитку ООН в Україні «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

В рамках реалізації проекту 9-10 листопада 2017 року в нашому місці було проведено тренінг «Сталий місцевий розвиток в контексті досягнення Україною цілей сталого розвитку».

На тренінг запрошені студенти нашого факультету, зокрема магістри спеціальностей 051 Економіка та 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність: Чавалах Каріна, Усс Вадим, Нагірняк Валерій, Щербан Юлія, Богатов Олександр.

У якості тренера запрошено  д.е.н., професор, завідувач кафедри економіки підприємства Ящишину І.В., яка виступила із лекцією «Концепція сталого розвитку :формування та реалізація в Україні» і провела тренінг «Сталий розвиток громад через активність громадян».

Студенти мали можливість застосувати набуті під час навчання знання, розвинути комунікативні здібності, реалізувати фахові компетенції, набути навичок щодо визначення цілей сталого розвитку регіону та місцевих громад.