Екскурсія до Музею грошей!!!

15 вересня завідувачем кафедри економіки підприємства Іриною Володимирівною Ящишиною та старшим викладачем Веронікою Борисівною Буторіною було організовано екскурсію до Музею грошей для студентів першого курсу спеціальностей «Економіка підприємства», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та «Менеджмент». (більше…)

Posted in Без категорії.

В нашому місці було проведено тренінг «Сталий місцевий розвиток в контексті досягнення Україною цілей сталого розвитку».

На Хмельниччині впродовж 2008-2017 років реалізовувався проект Європейського союзу та Програма розвитку ООН в Україні «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

В рамках реалізації проекту 9-10 листопада 2017 року в нашому місці було проведено тренінг «Сталий місцевий розвиток в контексті досягнення Україною цілей сталого розвитку». (більше…)

Posted in Без категорії.

Міжнародна науково-практична конференція «Україна, Болгарія, ЄС: економічні та соціальні тенденції розвитку»