Семінар “Методологічні засади економічної оцінки підприємницької діяльності в аграрному секторі”

06 квітня 2017 року професор кафедри економіки підприємства Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Наталія Мазур прийняла участь у науково-методичному семінарі на тему «Методологічні засади економічної оцінки підприємницької діяльності в аграрному секторі», проведеному на базі економічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України та  у презентованій доповіді зосередила увагу присутніх на методиці оцінки ефективності використання трудового потенціалу підприємства як важливої складової підприємницької діяльності.

У ході семінару відбувався обмін інформацією та презентація досліджень учасників з проблем формування концептуальних теоретико-методологічних засад оцінки підприємницької діяльності в аграрному секторі з урахуванням сучасних тенденцій, реалій та подальших перспектив. На заході були присутні представники наукових установ та вищих навчальних закладів України.

Posted in 2016-2017 н.р.