Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС

 

22 листопада викладачі кафедри економіки підприємства Ящишина І.В., Мазур Н.А., Боднарчук Т.Л. мали нагоду бути присутніми на семінарі «Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС» та тренінгу «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?» у м. Хмельницький. Наукові заходи були організовані Представництвом ЄС у Хмельницькому та Шепетівці.

(більше…)


Posted in Без категорії.

Наукове стажування у Варшаві!!!

З 05.11.2018 по 17.11.2018 року кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємства Кушнір Оксана Климівна проходила наукове стажування для освітян «Академічна доброчесність» в Університеті Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві (UKSW) Республіки Польща. Метою стажування було ознайомлення із європейськими підходами щодо питання наукового плагіату і популяризації академічної доброчесності, а також підвищення кваліфікації та поглиблення співпраці в академічній та науковій галузі між Україною і Польщею. (більше…)


Posted in Без категорії.

Всеукраїнський економічний форум 2018!!!

     18 жовтня 2018 р. на економічному факультеті кафедрою економіки підприємства було проведено науково-практичний захід «Всеукраїнський економічний форум «Актуальні проблеми розвитку економіки». У конференції взяли участь більше 40 студентів коледжів. Традиційно свої доповіді представили учасники Кам’янець-Подільського податкового коледжу, Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості, ДВНЗ Кам’янець-Подільського індустріального коледжу, Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу. Вперше у форумі взяли участь студенти Кам’янець-Подільського медичного коледжу. Організатори заходу були раді вітати також і гостей з Кривого Рога – викладача та студентів Гірничо-електромеханічного коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет».

(більше…)


Posted in Без категорії.

Практичне заняття із навчальної дисципліни Організація та управління підприємницькою діяльністю в Кам’янець-Подільській об’єднаній податковій інспекції

     02 жовтня 2018 року магістранти другого року навчання спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (навчальна програма Підприємництво і торгівля) прийняли участь у науково-практичному семінарі «Електронний формат взаємодії суб’єктів підприємницької діяльності з органами ДФС України». Із курсу «Організація та управління підприємницької діяльності» студенти знали, що реєстрація бізнесу (ФОП або юридичної особи) згідно Законодавства України може відбуватися в електронному форматі, але для цього потрібен електронний цифровий підпис. (більше…)


Posted in Без категорії.

Інтегровані практичні заняття

    На практичному занятті з дисципліни «Інноваційний розвиток підприємства» магістри першого курсу спеціальностей 051 Економіка та   076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність проводили аналіз теоретичних понять інноваційної діяльності суб’єктів господарювання із застосуванням роботи малими групами. Така робота дозволить студентам виявити творчість, реалізувати аналітичні компетентності, інтегрувати знання із декількох навчальних предметів та отримати якісний новітній результат.

(більше…)


Posted in Без категорії.

Семінар для вчителів економіки м. Кам'янця-Подільського.

27 вересня 2018 року на базі гімназії  № 14 старшим викладачем Буторіною В.Б. був проведений семінар для вчителів економіки м. Кам’янця-Подільського. Кафедра економіки підприємства продовжуватиме плідну співпрацю з Управлінням освіти і науки міста. (більше…)


Posted in Без категорії.

Екскурсія до Музею грошей!

21 вересня 2018 року завідувачем кафедри економіки підприємства Іриною Володимирівною Ящишиною було організовано екскурсію до Музею грошей для студентів першого курсу спеціальностей 051 Економіка підприємства, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 071 Облік і оподаткування та 073 Менеджмент. Ця екскурсія продовжила багаторічну традицію теоретичного та практичного засвоєння студентами матеріалу за темою «Гроші» із курсу Економічна теорія. (більше…)


Posted in Без категорії.

ВІТАЄМО НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА СТУДЕНТІВ З НОВИМ 2018-2019 НАВЧАЛЬНИМ РОКОМ!!!

 

ВІТАЄМО НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА СТУДЕНТІВ

З НОВИМ 2018-2019 НАВЧАЛЬНИМ РОКОМ!!!

           Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, наснаги, натхнення, терпіння, нових знань та звершень. Особливо раді вітати у стінах нашого факультету першокурсників. Бажаємо їм підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та отримати свій квиток у доросле життя!


Posted in Без категорії.

Науково-теоретичний семінар «Інноваційні зміни у системі вищої освіти за сучасних умов»!

15 червня 2018 року на економічному факультеті відбувся науково-теоретичний семінар «Інноваційні зміни у системі вищої освіти за сучасних умов». Тематика обговорення включала низку проблемних аспектів інноваційної трансформації сучасної вищої школи, а саме такі:  (більше…)


Posted in Без категорії.

09.06.2018 р. на зустріч зібралися випускники економічного факультету (випуск 2008 р.) .

Усім було цікаво побачитися, дізнатись хто чим займається. Серед спогадів і жартів укладались контракти та ділові угоди, оскільки майже 1/3 випускників має свій бізнес. (більше…)


Posted in Без категорії.