Практичне заняття із навчальної дисципліни Організація та управління підприємницькою діяльністю в Кам’янець-Подільській об’єднаній податковій інспекції

     02 жовтня 2018 року магістранти другого року навчання спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (навчальна програма Підприємництво і торгівля) прийняли участь у науково-практичному семінарі «Електронний формат взаємодії суб’єктів підприємницької діяльності з органами ДФС України». Із курсу «Організація та управління підприємницької діяльності» студенти знали, що реєстрація бізнесу (ФОП або юридичної особи) згідно Законодавства України може відбуватися в електронному форматі, але для цього потрібен електронний цифровий підпис. (більше…)


Posted in Без категорії.

Інтегровані практичні заняття

    На практичному занятті з дисципліни «Інноваційний розвиток підприємства» магістри першого курсу спеціальностей 051 Економіка та   076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність проводили аналіз теоретичних понять інноваційної діяльності суб’єктів господарювання із застосуванням роботи малими групами. Така робота дозволить студентам виявити творчість, реалізувати аналітичні компетентності, інтегрувати знання із декількох навчальних предметів та отримати якісний новітній результат.

(більше…)


Posted in Без категорії.

Семінар для вчителів економіки м. Кам'янця-Подільського.

27 вересня 2018 року на базі гімназії  № 14 старшим викладачем Буторіною В.Б. був проведений семінар для вчителів економіки м. Кам’янця-Подільського. Кафедра економіки підприємства продовжуватиме плідну співпрацю з Управлінням освіти і науки міста. (більше…)


Posted in Без категорії.

Екскурсія до Музею грошей!

21 вересня 2018 року завідувачем кафедри економіки підприємства Іриною Володимирівною Ящишиною було організовано екскурсію до Музею грошей для студентів першого курсу спеціальностей 051 Економіка підприємства, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 071 Облік і оподаткування та 073 Менеджмент. Ця екскурсія продовжила багаторічну традицію теоретичного та практичного засвоєння студентами матеріалу за темою «Гроші» із курсу Економічна теорія. (більше…)


Posted in Без категорії.

ВІТАЄМО НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА СТУДЕНТІВ З НОВИМ 2018-2019 НАВЧАЛЬНИМ РОКОМ!!!

 

ВІТАЄМО НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА СТУДЕНТІВ

З НОВИМ 2018-2019 НАВЧАЛЬНИМ РОКОМ!!!

           Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, наснаги, натхнення, терпіння, нових знань та звершень. Особливо раді вітати у стінах нашого факультету першокурсників. Бажаємо їм підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та отримати свій квиток у доросле життя!


Posted in Без категорії.

Науково-теоретичний семінар «Інноваційні зміни у системі вищої освіти за сучасних умов»!

15 червня 2018 року на економічному факультеті відбувся науково-теоретичний семінар «Інноваційні зміни у системі вищої освіти за сучасних умов». Тематика обговорення включала низку проблемних аспектів інноваційної трансформації сучасної вищої школи, а саме такі:  (більше…)


Posted in Без категорії.

09.06.2018 р. на зустріч зібралися випускники економічного факультету (випуск 2008 р.) .

Усім було цікаво побачитися, дізнатись хто чим займається. Серед спогадів і жартів укладались контракти та ділові угоди, оскільки майже 1/3 випускників має свій бізнес. (більше…)


Posted in Без категорії.

Студенти економічного на фабриці «ROSHEN»

25 травня 2018 року студенти спеціальностей Економіка підприємства і Підприємництво, торгівля та біржова діяльність економічного факультету відвідали оглядову екскурсію цехами Вінницької кондитерської фабрики «ROSHEN». (більше…)


Posted in Без категорії.

Керівник туристичної агенції поділилась досвідом зі студентами економічного факультету

Керівник агенції туристичної мережі «Поїхали з нами» у Кам’янці-Подільському Гончарук Жанна Вікторівна поділилась практичним досвідом зі студентами Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, що навчаються за спеціальністю «Туризм». 

(більше…)


Posted in Без категорії.

Цікаві заняття з рекламної діяльності

У рамках вивчення дисципліни «Рекламна діяльність» для студентів спеціальності Підприємництво, торгівля та біржова діяльність регулярно організовуються творчі зустрічі, майстер-класи та навчальні екскурсії.

(більше…)


Posted in Без категорії.