III етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки!!!

18 лютого 2018 року на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти було проведено другий тур III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. (більше…)


Posted in Без категорії.

Підготовка учнів до олімпіади з економіки.

16-19 січня 2018 року на економічному факультеті Кам’янець-Подільського університету імені Івана Огієнка кафедрою економіки підприємства проводилась підготовка учнів 9-11 класів шкіл міста до участі у І та ІІ турах олімпіади з економіки.

(більше…)


Posted in Без категорії.

Настановча конференція з виробничої практики!

12 січня на економічному факультеті відбулася настановча конференція з виробничої практики для студентів 4 курсу спеціальностей «Економіка підприємства» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». (більше…)


Posted in Без категорії.

Семінар-практикум для студентів економічного факультету

22 листопада 2017 р. у конференц-залі Кам’янець-Подільської міської ради за ініціативою економічного факультету було проведено семінар-практикум для студентів на тему «Організація власної справи в Україні».   

(більше…)


Posted in Без категорії.

Відкрите заняття «Якість товару – якість життя»!!!

26 жовтня на економічному факультеті у рамках навчальної дисципліни «Товарознавство: продовольчі товари» на базі студентської групи PTB1-B16 к.е.н., старшим викладачем кафедри економіки підприємства Олійник О.С. було проведене відкрите заняття на тему «Якість товару – якість життя».  (більше…)


Posted in Без категорії.

Семінар для учителів економіки!!!

21 вересня 2017 року у гімназії №14 м. Кам’янця-Подільського відбувся семінар для вчителів економіки міста на тему «Методика розв’язання олімпіадних задач з економіки».  (більше…)


Posted in Без категорії.

Всеукраїнський економічний форум «Актуальні проблеми економіки в сучасних умовах»

19 жовтня на базі економічного факультету Університету кафедрою економіки підприємства було проведено Всеукраїнський економічний форум «Актуальні проблеми економіки в сучасних умовах». У науковому заході взяли участь як студенти Університету, так і гості з інших навчальних закладів (загалом до 40 чоловік).


(більше…)


Posted in Без категорії.

День працівника реклами!!!

23 жовтня традиційно світова спільнота відзначає День працівника реклами. На економічному факультеті ця дата була відзначена проведенням відповідних заходів. Зокрема, 23 жовтня у рамках практичного заняття з дисципліни «Рекламна діяльність» студенти спеціальності Підприємництво, торгівля та біржова діяльність презентували логотипи і слогани підприємств. 
(більше…)


Posted in Без категорії.

Екскурсія на «Український кристал»!!!

Організація та проведення екскурсій на господарюючих підприємствах та установах для студентів спеціальності «Економіка підприємства» є обов’язковою частиною навчального процесу, що розширює знання, формує економічний світогляд у майбутніх фахівців та сприяє посиленій інтеграції науки й виробництва. 

(більше…)


Posted in Без категорії.

«Я – студент туристичного міста!!!»

18 вересня 2017 року студенти першого курсу спеціальностей «Економіка підприємства» та «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність» взяли участь в акції «Я – студент туристичного міста».

(більше…)


Posted in Без категорії.