Співпраця зі стейкхолдерами

Практика для здобувачів вищої економічної освіти за спеціальностями «Економіка підприємства», «Підприємництво, торгівля», «Облік та оподаткування» є запорукою набуття компетентностей, професійних навичок і вмінь.

У сучасних умовах підвищуються вимоги до відповідності рівня підготовки фахівців запитам працедавців, до забезпечення конкурентоспроможності випускників на ринку праці.

Завдяки плідній співпраці зі стейкхолдерами кафедрою забезпечується поетапна практична підготовка майбутніх спеціалістів. Базами практики для наших студентів є велика кількість провідних підприємств та установ, серед яких можна відмітити:

• АТ «Подільський цемент»
  • ТОВ «Модуль-Україна»
  • Кам’янець-Подільське ПАТ «Гіпсовик»
  • Кам’янець-Подільське управління Державної казначейської служби України Хмельницької області
  • ТОВ «Преттль-Кабель-Україна»
  • Кам’янець-Подільське управління Державної податкової служби Головного управління ДПС у Хмельницькій області
  • Торговий центр «Епіцентр», м. Кам’янець-Подільський та інші.

У рамках вивчення окремих дисциплін молодь у формі пізнавальних екскурсій, співбесід, круглих столів, конкурсів проектів знайомиться з діяльністю виробничих, сервісних, рекламних підприємств і державних установ.