Звітна студентська конференція!!!

24 – 25 квітня на економічному факультеті відбулася звітна студентська конференція за результатами НДР у 2018 році в рамках роботи загальної секції «Економічні дисципліни» та трьох підсекцій. У заході взяли участь студенти економічного факультету усіх курсів навчання та спеціальностей, до конференції долучилися й науково-педагогічні працівники. В рамках заходу було обговорено актуальні проблеми соціально-економічного розвитку сьогодення.

За результатами секційних засідань було відзначено кращих студентів. Зокрема, у підсекції «Економіки підприємства» призові місця посіли:

І місце – Кухар Роксолана, студентка 3 курсу;

ІІ місце – Юзвенко Олег, студент 2 курсу; Кріль Оксана, студентка 3 курсу; Гончарук Юлія, магістрантка 1 курсу;

ІІІ місце – Декабрська Анастасія, студентка 1 курсу; Мельник Роман, студент 2 курсу; Ляшук Альона, магістрантка 1 курсу.

У підсекції «Управління персоналом та економіки праці»:

І місце – Гончарук Діана, магістрантка 1 курсу;

ІІ місце – Капустинська Ірина, магістрантка 1 курсу, Жирук Марія, студентка 4 курсу;

ІІІ місце – Маковська Тетяна, студентка 3 курсу; Чопик Юліана, студентка 4 курсу.

Секційні засідання пройшли у невимушеній атмосфері та конструктивної дискусії.

Бажаємо нашим студентам подальших наукових розробок!!!