Міжнародний симпозіум «Міжнародні та національні наукові організації як фактор формування глобальної наукової спільноти»

Професор Ящишина І.В. прийняла участь у міжнародному симпозіумі  «Міжнародні та національні наукові організації як фактор формування глобальної наукової спільноти», яка відбулася в м. Київ 15-17 травня 2017 року.

Щорічний симпозіум, який проводить ДУ «Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г. М. Доброва НАН України» в цьому році закцентувався на виявлені проблем та перспектив розвитку національної науки, які досліджуються та були висвітлені у доповідях науковців з Китаю, Росії, Таджикистану, Білорусії, Молдови, Узбекистану, України. У ході обговорення заявленої проблематики було виявлено значне коло спільних обмежень наукового розвитку різних країн, цікавих прогностичних оцінок.

Представники академічної та університетської науки наголошували на зростаючій значимості наукового знання в умовах глобалізаційних економічних змін світогосподарського процесу.

В зв’язку із чим особливо актуалізується необхідність швидкого оновлення та продукування новітніх наукових знань у мережі вищої освіти України.

Posted in 2016-2017 н.р.